צור קשר

טל: 052-4576889

דוא"ל: office@anlin.co.il

הוצאה לאור דיגיטלית

planet-earth כיום, כאשר מכשירי המובייל כגון סמארטפונים וטאבלטים הופכים יותר ויותר נפוצים וכולנו מחוברים כל הזמן לרשת, למסך וכן הלאה – יש מגמה ברורה של מעבר ממוצרי קריאה מודפסים ו”פיזיים” למוצרי הוצאה לאור דיגיטלית המאפשרים לקרוא טקסטים על גבי מגוון מכשירים ובעלויות נמוכות משמעותית לעומת הוצאה לאור מסורתית.
חברת אנלין מתמחה בתרגומים, הפקות דפוס וכן בהפקות כלליות של טקסטים ותכנים מכל הסוגים, בתור חברה שנמצאת בחוד החנית מבחינה טכנולוגית, אנלין מציעה ללקוחותיה שירות מקצועי מעולה ומחירים אטרקטיביים עבור שירותי הוצאה לאור דיגיטלית של מגוון תכנים ובמגוון אפשרויות. בין אם מדובר על ספר עלילתי מלא, חוברת הפעלה או קטלוג שיווקי, הצוות המקצועי של אנלין, לצד הטכנולוגיות המתקדמות שהחברה מיישמת, מספקים יחד הוצאה לאור ברמה הגבוהה ביותר ובחיסכון משמעותי של כסף וזמן.
החברה מציעה שירותי הוצאה לאור דיגיטלית בפורמטים של HTML5, PDF וכמובן בפורמט ePub של ספרים אלקטרוניים. במציאות הטכנולוגית של ימינו וכאשר כמעט לכל אחד יש מסך נייד זמין, יש היגיון רב ושפע יתרונות בהוצאה דיגיטלית של טקסטים, בעיקר חומרים פרסומיים וטכניים ללקוחות, משווקים ומתקינים ובהחלט גם לספרים וחוברות שונות.