צור קשר

טל: 052-4576889

דוא"ל: office@anlin.co.il

יש לך שאלה? כתוב לנו...
 

חברת תרגום מסמכים איכותית ומומלצת

אם אתם מחפשים חברת תרגום בישראל איכותית ומומלצת כדאי שתכירו את אנלין. מדובר בחברת תרגום מסמכים מוערכת ומקצועית בעלת ניסיון רב בתחום, המספקת שירותי תרגום בשלל שפות ותחומים המתאימים לצרכי כל מגזרי המשק פרטי, עסקי ומוסדי. כמו כן,

שירותי החברה כוללים את כל צורכי הפקת המסמך, לרבות התאמות גראפיות והכנה לדפוס. כל זאת ועוד עבור מחירים משתלמים ועם מערך שירות זמין, קשוב, יעיל ומהיר.

תרגומים מותאמים לכל תחום ולכל מדינה

חברתנו מחזיקה בצוות מנוסה ואיכותי של מתרגמים, המכירים שפות רבות ברמה של שפת אם ונושאים בידע נרחב ומעמיק בתחומים שונים כדוגמת כלכלה, משפטים, שיווק, רפואה, עסקים, אינטרנט, תעשייה עתירת מידע ועוד. לכל הזמנה שאנו מקבלים נדאג לספק מתרגם דובר השפה בעל השכלה וידע ספציפי בתחום המבוקש. כך למשל, מסמכים בתחומי המשפט יתורגמו על ידי עורכי דין ומסמכים ודוחות פיננסיים יתורגמו על ידי רואי חשבון. כמו כן, יש הבדל בסגנון המסמך בהתאם לתחום שעבורו הוא מיועד, בין אם טכני, שיווקי, מקצועי או אחר. בנוסף, נתאים את סגנון כתיבת המסמך למדינה שעבורה הוא מיועד, שכן קיים הבדל ביןם מסמך המתורגם לאנגלית המיועד לשימוש או הפצה באוסטרליה, ארהב או אנגליה.

תרגום ממסכים לפי דרישות הלקוח

בהיותנו חברת תרגום בעלת ידע וניסיון נרחבים ומקיפים, ברור לנו כי תרגום מסמכים דורש שליטה מלאה בשפת המקור של הטקסט וכמו כן בשפת המתורגם. בנוסף חשוב להכיר את תחום העיסוק של הטקסט. יש גם צורך בהתאמה מלאה לצרכים ומטרות ספציפיות של כל לקוח. לכן כל עבודת תרגום מתחילה בהגדרת מטרת המסמך, בין היתר בהתאם למסרים מבוקשים, מאפייני מזמין העבודה, קהל היעד שלו ואופן הפצת המסמך. כך למשל, יכול להיות לקוח המעוניין במסמך רפואי בעל אופי שיווקי המיועד לקהל הרחב. מאידך, יכול להיות לקוח הנדרש למסמך רפואי בעל אופי מקצועי עבור תוכנית עסקית. גישה זו מבטיחה קבלת מסמכים ברמת דיוק גבוהה ביותר של תרגום, המתאימה לתחום העיסוק ולרוח הדברים של הטקסט.

שרותי חברת תרגום מקצועית

להזמנת שירותי חברת תרגום מסמכים מקצועית ולקבלת הצעת מחיר משתלמת, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם אנלין בטלפון 052-4576889 או במייל office@anlin.co.il.