צור קשר

טל: 052-4576889

דוא"ל: office@anlin.co.il

יש לך שאלה? כתוב לנו...
 

כתיבת תוכן

כתיבת תוכן

הפתרונות שאנו מציעים:

א. כתיבה ידידותית מלאה במקרה של תכני הדרכה שונים או שיפור טקסטים קיימים. כל זאת טרם ביצוע התרגום.
ב. שימוש במרכיבים וויזואליים ייחודיים התומכים בקריאה, בהבנה וביישום. לעיתים, בתחומים טכניים שונים, חשוב להיעזר באיורים, תרשימים ותמונות הממחישים ועוזרים להבין במה מדובר. פתרון זה נפוץ בהפקת חוברות הפעלה או ספרי התקנה. כאשר אנו מפיקים תרגום חוברות הפעלה לדוגמא מאנגלית לעברית, אנחנו נערוך את המרכיבים הוויזואליים באופן המתאים לעברית.
ג. כתיבה טכנית: החל משלב הכתיבה הראשונית עבור דרך עריכה גראפית, תרגום ודפוס, באנלין שרותי תרגום תוכל לבצע את כל התהליך תחת קורת גג אחת.

היתרון הוא בבקרת האיכות הכוללת והמקיפה, המלווה את התהליך מראשיתו.
כאשר אנו קוראים טקסט, ולא משנה אם מדובר על ספר עלילתי או חוברת הדרכה למשתמש, ידידותיות הטקסט ועד כמה הוא קריא וזורם מהווים מרכיבים קריטיים ליעילות אותו טקסט והאם נגיע לסופו בכלל. לכן בהחלט יש חשיבות לביצוע נכון ויעיל של כתיבה ידידותית בהקשר למשימות כתיבה ועריכה מגוונות. חברת אנלין שירותי תרגום, חברה בעלת ותק ותוצאות מוכחות בכל מה שקשור לטקסטים ותכנים בכל מדיום אפשרי, מציעה כתיבה למטרות ומוצרים שונים, כתיבה שבמהותה הינה ידידותית למשתמש ולקורא.

כתיבה ידידותית היא צורך בסיסי ונדרש בתכנים שיווקיים, באתרי אינטרנט, במידע רשמי בהפקות דפוס ועוד, אך ידידותיות התוכן הינה חשובה במיוחד כאשר מדובר על תכנים כגון חוברות הפעלה, חוברות התקנה, מדריכים, הוראות, ספרים למוצרים מסוימים ושאר טקסטים חשובים שעל מנת שיעבירו את המסר ויהיו יעילים חייבים להיות כתובים בשפה הנכונה ועם התוספות הרלבנטיות.

חברת אנלין מספקת שירות כתיבה ידידותית תוך התאמה אישית מלאה לכל פרויקט ולקוח, כולל שימוש בתוספות ויזואליות מיוחדות לתמיכה בקריאה ובהבנה ומתן מענה אופטימאלי לכל צורך טכני. השירות של אנלין מביא את הכתיבה הטכנית לרמה חדשה של יעילות והתאמה לקורא!