צור קשר

טל: 052-4576889

דוא"ל: office@anlin.co.il

יש לך שאלה? כתוב לנו...
 

מתמחים בתרגום משפטי מאנגלית לעברית

חברת אנלין מתמחה בתרגום משפטי לשפות שונות לרבות תרגום משפטי מאנגלית לעברית. לשם כך החברה מעסיקה צוות מיוחד של מתרגמים מיומנים ואמינים, בעלי רקע, הכשרה וידע נרחב בעולם המשפט, האמונים על תרגום כל סוג של מסמך משפטי בין אם פסקי דין, צווים, תעודות זיהוי, חוזים, הסכמי עבודה, כתבי תביעה והגנה, שומות מס, רישיונות, מכרזים ועוד. כל זאת עם מעטפת שירות מקיפה המחויבת לזמנים וכוללת את כל צרכי ההפקה של המסמכים המתורגמים.

על תרגום משפטי מאנגלית לעברית

תרגום משפטי מאנגלית לעברית המסופק על ידי חברתנו, דורש הכרה עם שפת המשפט בשתי השפות, לצד תרגום ברמת דיוק גבוהה ומוקפדת ביותר. לשם כך אנו מעסיקים צוות מקצועי הכולל אנשי משפט ועריכת דין, המכיר לעומק מונחים משפטיים בשפה האנגלית והעברית כאחד, ויודע לתרגם תכנים משפטיים בדיוק רב תוך שמירה על רוח הדברים של המסמך. כך לדוגמא, יש מונחים משפטיים בשפה האנגלית שתרגומם המילולי יקבל משמעות אחרת לגמרי בשפה העברית. בנוסף לכך חברתו תדאג לתרגם בדיוק מרבי כתוביות באלמנטים גרפים שונים במסמך, כדוגמת טבלאות ושרטוטים. כל זאת עם עמידה בלוחות הזמנים לרבות מקרים דחופים ועם רמה גבוהה ביותר של שמירה על דיסקרטיות.

הצורך בתרגום משפטי מאנגלית לעברית

הצורך בתרגום של מסמכים משפטיים מאנגלית לעברית נוצר עבור קשת רחבה של צרכים ובנסיבות אישיות, עסקיות, ציבוריות ומשפטיות כפי שניתן לראות בדוגמאות הבאות:

  • צרכים אישיים לא אחת אנשים שגרו במדינה דוברת אנגלית כמו ארהב או אוסטרליה, המעוניינים לחיות בישראל, נדרשים לתרגם לעברית מסמכים משפטיים שונים כמו תארים אקדמיים, רישיון נהיגה, רישיונות מקצועיים ועוד.

  • צרכים עסקיים בעידן הגלובאלי עסקים רבים מבוצעים עם גורמים ממדינות אחרות בשפה האנגלית, ולא אחת עולה הצורך לתרגם מסמכים משפה זו לעברית, למשל עבור חוזי העסקה, תוכניות עסקיות, דוחות פיננסיים, רישיונות עסק וכו‘.

  • צרכים משפטיים לעיתים קרובות עולה הצורך להציג בפני בית משפט מסמכים מתורגמים מאנגלית שלא אחת נדרשים גם באישור נוטריון, כדוגמת פסקי דין, צווי בתי משפט, תעודות אישיות, כתבי הגנה ותביעה ועוד.

תרגום משפטי מאנגלית לעברית

לשירותי תרגום משפטי מאנגלית לעברית, לקבלת פרטים נוספים בנושא והצעת מחיר משתלמת, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם אנלין בטלפון 052-4576889 או במייל office@anlin.co.il.