צור קשר

טל: 052-4576889

דוא"ל: office@anlin.co.il

יש לך שאלה? כתוב לנו...
 

שירותי תרגום מעברית לאנגלית – איכותיים ומקצועיים

חברת אנלין מספקת שירותי תרגום מעברית לאנגלית עבור צרכים של גורמים פרטיים, עסקיים וציבוריים. בין היתר שירותי התרגום של החברה מיועדים ללקוחות פרטיים, אנשי עסקים, אנשי שיווק, יבואנים, עורכי דין, רופאים, רואי חשבון, סטודנטים ואנשי אקדמיה, חוקרים, מהנדסים, משרדים ממשלתיים, מרצים, סופרים, כתבים ועוד. השירות מוצע בהתאמה מלאה לצרכי כל לקוח, אופי והיקף התרגומים, וכולל גם מעטפת הפקה מלאה בהתאמה אישית, המתחילה משלבי עריכה, דרך עיצוב גרפי ועד הכנה לדפוס.

חשיבותה של השפה האנגלית

בימינו השפה האנגלית מהווה שפת אם לרבע מיליארד אנשים ושפה שנייה לעוד חצי מיליארד איש ברחבי העולם. מעבר לכך, בעידן האינטרנט אנגלית הפכה לשפה בינלאומית המקשרת ומגשרת בין גורמים שונים, ביניהם אנשים, עמים, ממשלות, תרבויות ומוסדות אקדמיים. כמו כן, אנגלית הפכה לשפת עסקים וכל ניסיון להגיע לשווקים בחול נדרש בתקשורת רהוטה בשפה זו, כולל תרגום מדויק של מסמכים שונים. חשוב להבין כי תרגום שאינו מדויק עלול לגרום לנזקים. כך למשל, תרגום לקוי עלול להישלל על ידי רשויות החוק, עלול לגרום לאי הבנת מסרי שיווק של מוצרים ושירותים שונים, וכן להציג את הארגון המתרגם כגוף לא רציני. כפועל יוצא מכך גורמים רבים במשק המקומי מבינים את חשיבותו של תרגום מקצועי ופונים לחברתנו לקבלתו.

צוות מתרגמים מקצועי

היכולת שלנו לספק שירותי תרגום לאנגלית ברמה גבוהה ביותר של איכות ומקצועיות, נשענת בראש ובראשונה על הצוות שלנו. אנו מעסיקים צוות מובחר של מתרגמים דוברי עברית ואנגלית ברמת שפת אם, בעלי הכשרה וידע מקצועי בתחומים שונים. הצוות אמון על מלאכת התרגום ומבצע אותו בדיוק רב, בהתאמה מלאה למסמך המקורי ולמסריו. כמו כן, לפני הליך התרגום נדאג להגדיר את מטרת התרגום בכדי לדייק במסריו, הבאים לידי ביטוי בסגנון הכתיבה. בנוסף, בכדי להבטיח את דיוק התרגומים הם כוללים הליכים מוקפדים של בקרת איכות. כל זאת במטרה לספק ללקוחותינו מסמכים מתורגמים באופן מדיוק, נכון, רהוט ומובן.

שירותי תרגום מעברית לאנגלית

להזמנת שירותי תרגום מקצועי עברית אנגלית, קבלת פרטים נוספים בנושא והצעת מחיר משתלמת, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם אנלין בטלפון 052-4576889 או במייל office@anlin.co.il.