צור קשר

טל: 052-4576889

דוא"ל: office@anlin.co.il

יש לך שאלה? כתוב לנו...
 

שירותי תרגום מקצועיים בסטנדרטים גבוהים ביותר

עם חברת אנלין תזכו למגוון שירותי תרגום מקצועיים בסטנדרטים הגבוהים ביותר שאפשר לבקש. שירותינו מסופקים לשלל ענפים במשק מכל מגזר ובמגוון שפות שונות. מעבר לתרגום מקצועי שירותי החברה גם מתפרשים לכלל צרכי הפקת המסמכים, מגרפיקה ועד הכנה לדפוס, וזאת על פי צרכי הלקוח ודרישות ההזמנה.

מענה למגוון צרכים, ענפים ושפות

אנו מספקים שירותי תרגום מקצועי לכל מגזר פרטי, עסקי, מסחרי, ממשלתי, או מוסדי, וזאת עבור ענפים שונים במשק כדוגמת תחומי שיווק, תעשייה, משפטים, כלכלה, רכב, מוצרי חשמל ועוד. בעזרת צוות מתרגמים מיומן מכל העולם אנו מעניקים שירותי תרגום בשלל שפות, לרבות עברית, ערבית, אנגלית, רוסית, צרפתית, ספרדית, פולנית, איטלקית, גרמנית, רומנית, פורטוגזית, הונגרית, יוונית, בולגרית ועוד. שירותים אלו מוצעים עבור מגוון צרכים כגון תרגום מדריכים, תרגום מחקרים מדעיים ואקדמיים, וכן תרגום תכנים שיווקים, פסקי דין וחוזים משפטיים, תרגומים של תשקיפים ודוחות פיננסיים, אתרי אינטרנט, תוכניות עסקיות, עדכוני חדשות ותוכנות.

צוות מיומן ומקצועי

היכולת שלנו לספק שירותי תרגום ברמת מקצועיות גבוהה ביותר נשענת בראש ובראשונה על הצוות המיומן שנבחר בקפידה ומורכב ממתרגמים עם ידע ברמת שפת אם המגיעים מתחומי עיסוק שונים ומגוונים. כפועל יוצא מכך, בכל תחום הנדרש לתרגום ובכל שפה, תזכו במוצר סופי מדויק ואיכותי. כך למשל, תרגום של פסקי דין וחוזים משפטיים מבוצע על ידי מתרגם שהינו עורך דין ואילו תרגום תשקיפים ודוחות פיננסיים מבוצע על ידי מתרגם שהינו רואה חשבון. בנוסף לכך, הצוות שלנו שולט באופן מלא בתוכנות הוצאה לאור הטובות ביותר, ומציג שליטה מלאה בעבודה על סוגים שונים של פורמטים לקבצים. כל זאת לצד אנשי מקצוע נוספים התומכים בהפקת מסמכים מתורגמים, כולל עורכים, גרפיקאים ומעצבים.

מקצועיות בכל שלבי ההפקה

המקצועיות של חברתנו ניכרת בכל שלבי התרגום ושירותי ההפקה הנלווים, המשלבים כלים טכנולוגיים יחד עם צוות מומחים. בין היתר אנו עובדים עם כל סוג של פורמט נדרש לתרגום, בין אם וורד,PDF , פוטושופ, אילוסטרייטור ועוד. כמו כן, כל עבודה שאנו מקבלים מבוצעת בתיאום מלא בין כל אנשי הצוות מתרגמים, גרפיקאים, עורכים ומעצבים. גישת עבודה זו מאפשרת לספק לכל לקוח שירות ברמה גבוהה ביותר תוך עמידה בזמנים שנקבעו מראש ובכל דרישה של הלקוח בכל רמת מורכבות.

הזמנת שירותי תרגום מקצועי

להזמנת שירותי תרגום מקצועיים ומקיפים בהתאמה אישית, ולקבלת הצעת מחיר משתלמת, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם אנלין בטלפון 052-4576889 או במייל office@anlin.co.il.