תרגום הוראות התקנה

למרות היקפי המידע הזמינים ברשת ובמדיומים טכנולוגיים אחרים, כל מוצר מיובא חייב להגיע עם תרגום הוראות התקנה תקני, ברור ורלבנטי. ככל שהמוצר מצריך התקנה מורכבת יותר, כך חוברת הוראות התקנה נדרשת להיות מפורטת, פשוטה ליישום ומובנת יותר. 

אנו באנלין מתמחים בשירותי תרגום הוראות התקנה ולוקליזאציה מתקדמים ומותאמים אישית, וכן בפתרון אופטימאלי של תרגום הוראות התקנה משפה זרה לעברית ומעברית לשפות זרות.

תרגום הוראות התקנה איכותי ומותאם לקהל היעדתרגום הוראות התקנה או הדרכה חייב כמובן להיות ברור ופשוט ליישום עד כמה שניתן, אך עליו גם להיות כתוב בשפה וסגנון התואמים את קהל היעד של המוצר. לכן אנו עובדים עם מגוון מתרגמים מקצועיים ומנהלים את תהליך התרגום על פי הגדרות ומטרות ברורות, באנלין שמים דגש על תרגום חוברת התקנה שנעשה בצורה האיכותית ביותר ותוך התאמת התכנים לקהל היעד.

בעזרתנו ניתן לחסוך את תהליך הכתיבה מחדש של חוברות התקנה, תרגום חוברת התקנה מאפשר לקחת את המקור ולהעביר אותו לקהל הלקוחות הישראלי בצורה האידיאלית. 

אנו מציעים גם שירותי הפקות דפוס להשלמת חבילת השירות. 

תרגום הוראות התקנה וכתיבת תוכן חדש עבור הוראות התקנה לצורך התאמה לדרישות המשווק. 

הוראות התקנה מהיצרן, לעתים דורשות ניסוח מחדש או תוספת של כתיבה טכנית בכדי לענות על כל הדרישות של מכון התקנים ושל ההתאמה לשוק המקומי.

הפתרונות שאנו מציעים:

א. כתיבה ידידותית מלאה במקרה של תכני הדרכה שונים או שיפור טקסטים קיימים. כל זאת טרם ביצוע התרגום.

ב. שימוש במרכיבים וויזואליים ייחודיים התומכים בקריאה, בהבנה וביישום. לעתים, בתחומים טכניים שונים, חשוב להיעזר באיורים, תרשימים ותמונות הממחישים ועוזרים להבין הוראות התקנה בצורה ברורה. פתרון זה נפוץ בהפקת חוברות הפעלה או ספרי התקנה. כאשר מבצעים תרגום הוראות התקנה לדוגמא מאנגלית לעברית, אנחנו נערוך את המרכיבים הוויזואליים באופן המתאים לעברית.

ג. כתיבה טכנית: החל משלב הכתיבה הראשונית עבור דרך עריכה גראפית, תרגום ודפוס, באנלין שרותי תרגום תוכל לבצע את כל התהליך תחת קורת גג אחת. היתרון הוא בבקרת האיכות הכוללת והמקיפה, המלווה את התהליך מראשיתו. חברת אנלין מספקת שירותי תרגום וכתיבה ידידותית תוך התאמה אישית מלאה לכל פרויקט ולקוח, כולל שימוש בתוספות ויזואליות מיוחדות לתמיכה בקריאה ובהבנה ומתן מענה אופטימאלי לכל צורך טכני. 

השירות של אנלין מביא את הכתיבה הטכנית לרמה חדשה של יעילות והתאמה לקורא!

WhatsApp chat