צור קשר

טל: 052-4576889

דוא"ל: office@anlin.co.il

יש לך שאלה? כתוב לנו...
 

תרגום מסמכים מאנגלית לעברית

 

אנגלית היא שפה עשירה מאד ונחשבת לשפה הבין לאומית לעסקים. היא בעלת אוצר מילים גדול וכוללת סגנונות רבים בשל התפוצה הרבה לאורך השנים. רוב מדינות העולם משתמשות באנגלית באופן קבוע אף על פי שאין מדובר בשפה הרשמית. בארצות רבות, נלמדת אנגלית כשפה שנייה בשל הצורך לתקשר עם העולם הרחב.

אנגלית משמשת אותנו בהתקשרות עם כל העולם ובעיקר לצורך עסקים ותרבות, לצרכים מקצועיים או למטרות בידור. השפה האנגלית מציבה בפנינו אתגרים שונים כאשר אנחנו נדרשים לתרגם תכנים לעברית. אנו מספקים תרגום מסמכים מאנגלית לעברית של מסמכים משפטיים, ספרי קריאה, התכתבויות שונות וספרות מקצועית שהם רק חלק מהתכנים המתורגמים באופן שוטף. משום כך בחרנו באנלין שרותי תרגום להתמקד בתרגום מסמכים מאנגלית לעברית ולספק שירות מקצועי, אמין ומתאים לכל סוג תוכן.

מי מעוניין לשרותי תרגום מסמכים מאנגלית לעברית?

חברות, ארגונים, אנשים פרטיים, כולם נזקקים לשרותי תרגום מסמכים מאנגלית לעברית באופן קבוע.

בתרגום מאנגלית כמו כל תרגום, אנו שמים דגש על נאמנות למקור ועל העברת רוח הדברים.

בתרגום שיווקי לדוגמא, אנו נתאים את סגנון התרגום לא רק לעברית אלה גם לקורא הישראלי כך שהתרגום יהיה עדכני.
אנלין שרותי תרגום יתרגמו עבורך כל טקסט מאנגלית לעברית.

בתרגום של ספרות מקצועית, אנו שמים דגש גם על המרכיבים הגרפיים של התרגום ונתרגם עבורך גם טקסטים המוטמעים בתמונות, איורים, תרשימים ושרטוטים תוך שמירה על איכות הגרפיקה.

אנו מעסיקים מתרגמים מאנגלית לעברית בכל תחום. מתרגמים דוברי עברית שפת אם עם ניסיון וידע בתחומים רבים כגון: כלכלה, משפטים, הנדסה, שיווק, רפואה וכל תחום אחר נדרש.

כל תרגום עובר אצלנו תהליך של בקרת איכות עם הגהה ועריכה לשונית בהתאם לצורך.