צור קשר

טל: 052-4576889

דוא"ל: office@anlin.co.il

יש לך שאלה? כתוב לנו...
 

תרגום מסמכים מגרמנית לעברית

השפה גרמנית הינה המדוברת ביותר בארצות האיחוד האירופי ויותר ממאה מליון איש דוברים אותה כשפת אם, ועוד שלושים מיליון איש כשפה נוספת. המדינות הדוברות גרמנית כוללות בין היתר את גרמניה, שוויץ, אוסטריה ואיטליה. כפועל יוצא מכך, יש ביקוש רב לתרגום מסמכים מגרמנית לעברית בקרב גורמים שונים בארץ. חברת אנלין מספקת מענה שלם ומקצועי לצרכים אלו עם שירותי תרגום בסטנדרטים גבוהים ביותר של דיוק ואיכות, ועם מעטפת הפקה כוללת בהתאמה אישית מעיצוב גראפי ועד הבאה לדפוס.

תרגום מגרמנית בכל ניב מבוקש

השפה הגרמנית נחלקת לשני ניבים עיקריים, ניב עממי מדובר וניב ספרותי המשמש כשפה כתובה בין היתר עבור פרוזה, עבודות אקדמיה ועוד. כל עבודות התרגום המסופקות על ידינו מתורגמת לניב מתאים בהתאם לבקשת הלקוח ואופי ההזמנה. את עבודות התרגום מבצע צוות מקצועי הדובר גרמנית ברמת שפת אם, בעל ניסיון רב בתרגום בתחומים שונים כדוגמת תרגום משפטי, טכני, ספרותי, מחקרי, אקדמי, מדעי, שיווקי ועוד.

הצורך בתרגום מגרמנית

תרגום מגרמנית מבוקש על ידי גורמים פרטיים, עסקיים וציבוריים, ביניהם:

  • גורמים עסקיים גרמניה בעלת כלכלה מהחזקות בעולם ומתנהלים קשרי מסחר רבים מול ענפי המשק השונים שלה, כמו הרכב ומוצרי החשמל. גורמים אלו נדרשים בתרגום מגרמנית למגוון צרכים כמו שיווק, הוראות שימוש במוצרים, קטלוגים ועוד.

  • גורמים ממשלתיים ישראל מנהלת קשרים הדוקים עם הממשל הגרמני ומדינות נוספות דוברות שפה זו, בין אם בתחומי מסחר, תרבות ועוד. כפועל יוצא מכך נדרש תרגום סוגים רבים ושונים של מסמכים.

  • גורמים פרטיים יש לא מעט אנשים הנדרשים בתרגום מגרמנית מסיבות שונות, כמו תרגום ממסמכים אישיים או תרגום מסמכים משפטיים.

  • מגוון סיבות נוספות כמו תרגום כתבי עת וספרות, תרגום רפואי, תרגום מחקרים ועוד.

תרגום מגרמנית לעברית

לשירותי תרגום מגרמנית לעברית, לקבלת פרטים נוספים בנושא והצעת מחיר משתלמת, השאירו פרטיכם באתר שלנו או צרו קשר עם אנלין בטלפון 052-4576889 או במייל office@anlin.co.il.