צור קשר

טל: 052-4576889

דוא"ל: office@anlin.co.il

יש לך שאלה? כתוב לנו...
 

תרגום מסמכים רשמיים למגוון צרכים ומטרות

לא אחת עולה הצורך בתרגום מסמכים רשמיים. את המסמכים האלו לא כדאי לתרגם לבד אלא מומלץ לפנות לשירותיו של גורם מקצועי בתחום. חברת אנלין מספקת שירותי תרגום של מסמכים רשמיים בסטנדרטים גבוהים ביותר של מקצועיות ואיכות, עבור מגוון סוגי מסמכים הנדרשים ללקוחות פרטיים, עסקיים וציבוריים. השירות מסופק במגוון שפות ותחומים, וכן עם אפשרות למעטפת הפקה מקיפה הכוללות בין היתר עיצוב גרפי והכנה לדפוס.

חשיבותו של תרגום מדויק ונכון של מסמכים רשמיים

בכל הקשור לתרגום מסמכים רשמיים יש חשיבות רבה להיותם נאמנים למקור באופן הנכון והמדויק ביותר, ולא אחת יש גם צורך לאשר תרגומים אלו על ידי נוטריון. לכן אנו מבצעים תרגומים אלו על ידי צוות מיומן ומקצועי המכיר היטב את הפירוש והמשמעות של כל מושג במסמך המתורגם, ומקפיד לתרגם כל משפט, ביטוי, מילה ופסיק בדיוק רב נאמן למקור.

מגוון סוגי מסמכים רשמיים לתרגום

חברתנו מתרגמת מגוון גדול של מסמכים רשמיים, הכוללים בין היתר:

  • תרגום דיפלומותתעודות כדוגמת בגרות, תארים אקדמאים, תעודות הכשרה מקצועית, ועוד הנדרשות למגוון צרכים כמו קבלה ללימודים במוסד אקדמי או קבלה למקום עבודה. יש לציין כי לא אחת לצד תרגום הדיפלומה יש גם צורך לתרגם את גיליון ציונים.

  • רישיונות עבודה תחומי עיסוק רבים נדרשים ברישיון. במידה והרישיון הופק במדינה אחרת יש צורך בתרגום המסמך על ידי גורם מקצועי.

  • מסמכים חשבונאים ועסקיים כדוגמת אישור ניהול ספרים, חשבונות בנק, אישורי הכנסה, חוזים שונים, הסכמי סחר, תקנונים, תעודת רישום חברה ועוד, הנדרשים לא אחת עבור התנהלות בין גופים עסקיים שונים בחול.

  • עוד מגוון מסמכים רשמיים נוספים כדוגמת תעודת כשרות, תצהירים בשבועה, צווי בית משפט, ייפוי כוח, קורות חיים ועוד.

שירותי תרגום מסמכים

להזמנת שירותי תרגום מסמכים רשמיים, קבלת עוד מידע בנושא והצעת מחיר משתלמת, השאירו פרטיכם באתר שלנו, או צרו קשר עם אנלין בטלפון 052-4576889 או במייל office@anlin.co.il