תרגום מקצועי לאנגלית

עם חברת התרגום המקצועית אנלין תזכו לשירותי תרגום מקצועי לאנגלית במחיר משתלם וכדאי במיוחד. זאת ברמה גבוהה ביותר של ביצועים הכוללים תרגומים מדויקים המתאימים למסרי ואופי הטקסט, וכן עם מעטפת שירות כוללת בהתאמה אישית מלאה עבור מגוון צורכי הפקה של המסמך המתורגם, לרבות הגהה, עריכה, עיצוב גרפי, עימוד, הכנה לדפוס והוצאה לאור דיגיטאלית. בנוסף לכך, החברה מחויבות ללוחות זמנים ומספקת לכל לקוח מכל תחום ובכל קנה מידה, שירות זמין ואדיב.

 פרמטרים המשפיעים על מחיר התרגומים

 כל עבודת תרגום שאנו מבצעים זוכה להצעת מחיר אישית, המותאמת למרכיבי ומאפייני העבודה שכוללים בין היתר:

 

  • מספר מילים – את היקף עבודת התרגום סופרים בכמות המילים הנדרשות. לא אחת יש הבדל בין מספר המילים בשפת המקור למסמך המתורגם, כאשר עלות העבודה נקבעת לפי מספר המילים במסמך המתורגם ולא המקורי.
  • שפת תרגום – יש לדעת כי עלות תרגום מקצועי לאנגלית מעברית זולה יותר מתרגומים לשפות אחרות, בהיותה שפה נפוצה שעבורה יש מספר רב של מתרגמים זמינים. בהתאם, עבודות תרגום לשפות אחרות כמו גרמנית או איטלקית יהיו יותר יקרות.
  • נושאי התרגום – במידה ועבודת התרגום נדרשת במומחיות מיוחדת, למשל של עורך דין או רואה חשבון, מחיר העבודה יעלה בהתאם.
  • מורכבות הטקסט – עלות הטקסט המתורגם מושפעת גם ממידת מורכבותו. ככל שטקסט יותר מורכב ומסובך לתרגום כך מחירו יעלה בהתאם. המורכבות יכולה לנבוע משפה מקצועית הנדרשת במונחים מאוד ספציפיים ונדירים, מביטויים או נוסחים שקשה להסביר בשפה העברית, וכו'.
  • שירותים נוספים – חברתנו מספקת מעטפת שירות כוללת עבור כל צורכי הפקת המסמך מהם כל לקוח יכול לבחור בהליכים הנדרשים לו. בין היתר שירותים אלו כוללים הגהה ועריכה, עיצוב גראפי, עימוד, הוצאה לאור דיגיטאלית והכנה לדפוס. לכן גם מחיר התרגום ייקבע בהתאם למאפייני ומרכיבי חבילת הפקתו.
  • רמת דחיפות – אנו מספקים שירותי תרגום מהירים ויעילים תוך הקפדה על עמידה בלוחות זמנים. במידה ואתם נדרשים בדחיפות גבוהה לתרגום מקצועי לאנגלית מחיר העבודה יעלה בהתאם.
WhatsApp chat